1/2 Sq. Dr. Universal Socket 1/2 6 point Length 67.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Length: | 67.5mm |
| Output Size: | 1/2" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.7mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 67.5mm |
Original: $80.29
-65%$80.29
$28.10

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Length: | 67.5mm |
| Output Size: | 1/2" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.7mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 67.5mm |






















