3/8 Sq. Dr. Universal Joint 3/8 Square Length 56mm Ball type
| Input Drive size: | 3/*" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56mm |
| Type: | Ball Type Universal Joint |
| Output size: | 3/8" |
| Output shape: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 56mm |


Description
| Input Drive size: | 3/*" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56mm |
| Type: | Ball Type Universal Joint |
| Output size: | 3/8" |
| Output shape: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 56mm |
























