3/8 Sq. Dr. Universal Joint 3/8 Square Length 48mm Hole type
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 48mm |
Original: $62.74
-65%$62.74
$21.96

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 48mm |
























