3/8 Sq. Dr. Universal Joint 3/8 Square Length 56mm Hole type
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 56mm |
Original: $63.91
-65%$63.91
$22.37

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 56mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 56mm |
























