1/2 Sq. Dr. Universal Joint 1/2 Square Length 65mm Hole type
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 65mm |




Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | Universal Joint |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 65mm |






















