1/2 Sq. Dr. Universal Joint 1/2 Square Length 74mm Hole type
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 74mm |
| Type: | Universal Joint - Hole Retainer |
| Output Size: | 1/2" |
| Output shape: | Square |
| Retainer: | Hole |
| Range of Motion: | 60 Degrees |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 74mm |
Original: $65.15
-65%$65.15
$22.80



Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 74mm |
| Type: | Universal Joint - Hole Retainer |
| Output Size: | 1/2" |
| Output shape: | Square |
| Retainer: | Hole |
| Range of Motion: | 60 Degrees |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 74mm |






















