3/8 Sq. Dr. Extension Universal Bit Socket 6mm Hex Length 200mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 200mm |
Original: $111.02
-65%$111.02
$38.86

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 200mm |
























