3/8 Sq. Dr. Universal Bit Socket 17mm Hex Length 53mm
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 53mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 53mm |
Original: $89.32
-65%$89.32
$31.26

Description
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 53mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 53mm |
























