3/8 Sq. Dr. Universal Bit Socket 10mm Hex Length 74mm
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 74mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 74mm |
Original: $76.06
-65%$76.06
$26.62

Description
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 74mm |
| Type: | Universal Inhex Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 74mm |























