1/2 Sq. Dr. Extension Universal Bit Socket 8mm Hex Length 150mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 150mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 150mm |






















