✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Universal Double Joint 1/2 Square Length 90mm Pin type
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | Universal Double Joint |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 25mm |
| L Size: | 90mm |
$35.90
Original: $102.57
-65%1/2 Sq. Dr. Universal Double Joint 1/2 Square Length 90mm Pin type—
$102.57
$35.90



Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | Universal Double Joint |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 25mm |
| L Size: | 90mm |


















