1 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T60 Length 92mm


| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 102mm |
| Type: | Impact TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 102mm |

Original: $104.59
-65%$104.59
$36.61

Description


| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 102mm |
| Type: | Impact TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 102mm |

























