3/8 Sq. Dr. TORX® T60 Bit Socket - Length 52mm


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

Original: $46.39
-65%$46.39
$16.24

Description


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

























