3/8 Sq. Dr. TORX® T50 Bit Socket - Length 52mm


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T50 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

Original: $40.12
-65%$40.12
$14.04

Description


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T50 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

























