3/8 Sq. Dr. TORX® T30 Bit Socket - Length 92mm
| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
Original: $39.26
-65%$39.26
$13.74

Description
| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
























