3/8 Sq. Dr. TORX® T30 Bit Socket - Length 52mm


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

Original: $39.78
-65%$39.78
$13.92

Description


| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

























