1/2 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T55 Length 58mm


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.4mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |

Original: $46.61
-65%$46.61
$16.31

Description


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.4mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |























