1/2 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T40 Length 58mm


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T40 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.9mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |

Original: $46.36
-65%$46.36
$16.23

Description


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T40 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.9mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |























