1/2 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T30 Length 100mm


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $35.30
-65%$35.30
$12.35

Description


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |























