3/4 Sq. Dr. Torsion Bar 33mm x 600Nm Length 280mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 280mm |
| Type: | Torsion Bar |
| Output Size: | 33mm x 600Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 50mm |
| H Size: | 33mm |
| L Size: | 280mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 280mm |
| Type: | Torsion Bar |
| Output Size: | 33mm x 600Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 50mm |
| H Size: | 33mm |
| L Size: | 280mm |





















