3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm Magnet
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $37.45
-65%$37.45
$13.11

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























