✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/8 Sq. Dr. Socket 5/8 6 point Length 47.5mm
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 47.5mm |
$46.75
5/8 Sq. Dr. Socket 5/8 6 point Length 47.5mm—
$46.75


Description
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 47.5mm |






















