3/8 Sq. Dr. Socket 14mm 6 point Length 32mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.8mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $15.45
-65%$15.45
$5.41

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.8mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 32mm |
























