3/8 Sq. Dr. Socket 13/16 6 point Length 32mm Thin walled

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 28.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |

Original: $19.62
-65%$19.62
$6.87

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 28.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |

























