3/8 Sq. Dr. Socket 11mm 12 point Length 32mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16mm |
| D2 Size: | 18.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $14.81
-65%$14.81
$5.18

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16mm |
| D2 Size: | 18.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























