3/8 Sq. Dr. Socket 8mm 6 point Length 22mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 22mm |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12.3mm |
| D2 Size: | 18.5mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 22mm |
Original: $29.35
-65%$29.35
$10.27

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 22mm |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12.3mm |
| D2 Size: | 18.5mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 22mm |
























