✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
$5.78
Original: $16.52
-65%3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm—
$16.52
$5.78

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
















