3/8 Sq. Dr. Socket 5/8 12 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $19.22
-65%$19.22
$6.73

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 32mm |
























