✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 3/8 12 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
$5.52
Original: $15.76
-65%3/8 Sq. Dr. Socket 3/8 12 point Length 32mm—
$15.76
$5.52

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
























