3/8 Sq. Dr. Socket 11/16 12 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
























