3/4 Sq. Dr. Socket 37mm 6 point Length 55mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 37mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 53mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |
Original: $59.27
-65%$59.27
$20.74

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 37mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 53mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |





















