3/4 Sq. Dr. Socket 2.1/4 6 point Length 65mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 80mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 65mm |
Original: $140.32
-65%$140.32
$49.11

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 80mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 65mm |





















