3/4 Sq. Dr. Socket 7/8 12 point Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 7/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 36.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $50.42
-65%$50.42
$17.65

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 7/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 36.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |





















