3/4 Sq. Dr. Socket 60mm 12 point Length 65mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 83.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 65mm |
Original: $141.71
-65%$141.71
$49.60

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 83.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 65mm |





















