3/4 Sq. Dr. Socket 42mm 12 point Length 57mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 42mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 61.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 57mm |
Original: $79.58
-65%$79.58
$27.85

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 42mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 61.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 57mm |





















