3/4 Sq. Dr. Socket 38mm 12 point Length 57mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 57mm |
Original: $59.27
-65%$59.27
$20.74

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 57mm |





















