3/4 Sq. Dr. Socket 29mm 12 point Length 53mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 29mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 45mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 53mm |
Original: $43.56
-65%$43.56
$15.25

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 29mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 45mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 53mm |






















