3/4 Sq. Dr. Socket 1.3/8 12 point Length 55mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52.5mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |
Original: $63.75
-65%$63.75
$22.31

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52.5mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |





















