3/4 Sq. Dr. Socket 11/16 6 point Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $46.75
-65%$46.75
$16.36

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 50mm |





















