3/4 Sq. Dr. Socket 1.13/16 6 point Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 62mm |
Original: $86.53
-65%$86.53
$30.29

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 62mm |





















