1 Sq. Dr. Socket 13/16 6 point Length 57mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Thin Walled Impact Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 70mm |
Original: $78.84
-65%$78.84
$27.59

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Thin Walled Impact Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 70mm |
























