1 Sq. Dr. Socket 1.5/8 6 point Length 66mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Thin Walled Socket |
| Output Size: | 1 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.8mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
Original: $103.32
-65%$103.32
$36.16

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Thin Walled Socket |
| Output Size: | 1 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.8mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
























