1 Sq. Dr. Socket 95mm 6 point Length 100mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 95mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 130.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 43mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $607.29
-65%$607.29
$212.55

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 95mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 130.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 43mm |
| L Size: | 100mm |
























