1 Sq. Dr. Socket 85mm 6 point Length 90mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 85mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 117.8mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 90mm |
Original: $351.12
-65%$351.12
$122.89

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 85mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 117.8mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 90mm |
























