1 Sq. Dr. Socket 75mm 6 point Length 80mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 75mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 105.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 80mm |
Original: $264.52
-65%$264.52
$92.58

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 75mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 105.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 80mm |
























