1 Sq. Dr. Socket 60mm 6 point Length 75mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86.5mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 75mm |
Original: $166.11
-65%$166.11
$58.14

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86.5mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 75mm |
























