1 Sq. Dr. Socket 52mm 6 point Length 75mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 52mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76.5mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |
Original: $134.01
-65%$134.01
$46.90

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 52mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76.5mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |
























