1 Sq. Dr. Socket 45mm 6 point Length 68mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 45mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 67.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 68mm |
Original: $98.41
-65%$98.41
$34.44

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 45mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 67.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 68mm |
























