1 Sq. Dr. Socket 3.3/8 6 point Length 90mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 119mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 90mm |
Original: $363.34
-65%$363.34
$127.17

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 119mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 90mm |
























