1 Sq. Dr. Socket 3.3/4 6 point Length 100mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 130.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 43mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $668.03
-65%$668.03
$233.81

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 130.3mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 43mm |
| L Size: | 100mm |
























